Medikal Direktörlüğünü yaptığım Transmed Klinik’te Saç Nakli ve Saç Tedavileri, dünyayla aynı anda en güncel teknikler ile uygulanmaktadır. Bugün saç tedavileri dışında Transmed, büyük operasyon kapasitesi ve yüksek başarı yüzdesiyle, kozmetik cerrahi uygulamalarında da konusunda öne çıkmış hekimlerle çalışmaktadır. Başta Liposhaping, meme büyütme, meme küçültme ve şekillendirme, karın germe, jinekomasti, kulak estetiği, göz kapağı estetiği, burun şekillendirme ve dermatoloji departmanımızda operasyonsuz güzellik girişimleri de gerçekleştirmektedir.

Kliniğimizde saç dökülmesi ve tedavisi alanında hastalarımıza alışılagelmişin dışında hizmetler veriyoruz:

Saç Ekimi: Eğer erkek tipi saç dökülmesi söz konusu ise ve tedavilerle de saç dökülmesi engellenemiyorsa, dökülen saçları geri kazanmanın en doğru yolu; “saç ekimi” işlemidir. Bu nedenle son dönemde çevremizde saç ekimi işlemi yaptıranların sayısı gün geçtikçe artıyor. Saçın tamamlanması anlamına gelen bu girişim, toplumda çok yaygın olduğu için herkesi doğrudan ilgilendiriyor.

PRP: Transmed Araştırma Ekibi, “Reversa” sistemi ile tedavi edilen hastalarda iki üç hafta içinde saç dökülmesinin geçici olarak durduğunu ve uygulama yapılan bölgedeki saçların üç ayda hacim kazandığını gözlemlediler. Dökülen saçların yerine konulmasını hızlandıran vitamin destekleri ile birlikte uygulandığında, sonuç daha memnun edici olmaktadır.

Whey Protein: İçeriğinde saçlarınızın ihtiyacı olan tüm yapı proteinleri ve mineralleri bulunmaktadır. Saç ekimi sonrasında en az 3 ay süreyle düzenli olarak kullanıldığında, ekilen saçların daha hızlı geliştiği ve uzadığı, donör bölgenin ise iyileşme süresinin kısaldığı kanıtlanmıştır.

Mezoterapi: Mezoterapi, orta deri tedavisi anlamına gelir. Uygulama sırasında 2 ya da 4 mm’lik özel ince iğneler yardımı ile cildin mezoderm tabakasına, tedaviye yönelik vitamin, antioksidan ve dolaşım güçlendirici etkisi olan maddeler uygulanır. Bu maddeler kılcal dolaşıma geçer ve tedavi edilmek istenilen bölgeye doğrudan etki eder.

Zamanı Geriye Çeviren Hücresel Tedavi: Kök Hücre Tedavisi

Kök hücre tedavisi, kendi dokunuz örneklenerek yapılan doğal bir anti-aging tedavisidir. Kişinin kendi fibroblast hücreleri çoğaltılarak özel enjeksiyon teknikleri ile seçilmiş bölgeye enjekte edilmesiyle, dokunun eski parlaklığını ve sıkılığını kazanmasının sağlanmasıdır. Etki süresi ve kalıcılığı diğer uygulamalara göre daha uzundur. Uygulama; yaşayan, dinamik bir protein tamir sistemini tetiklemekten ibarettir ve tedavi, uygulamadan sonra 6-24 ay boyunca kademeli olarak düzelme sağlar.

 

Daha ayrıntılı bilgi edinmek için websitemizi ziyaret edebilirsiniz!