Kadinmag.net – Saçlarınızı canlandırın!

Cilt bakımı, bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi, zayıflama ve ortopedik sorunlar gibi çeşitli hastalıkların tedavisi için kullanılan ozon terapisi , artık saç bakımında da önemli bir rol üstleniyor.

Saçlarınız ozonlu hair spa ile canlansın

Transmed Tıp Merkezi tarafından yarım saat gibi kısa bir süre içinde uygulanan ozon terapili saç bakım yöntemi Hair SPA ile nefes alan, canlı, parlak ve en önemlisi uzun süre sağlıklı saçlara sahip olunabiliyor. Hair SPA uygulaması sayesinde kepeklenme ve egzama gibi belirgin saç hastalıklarında da şikayetlerde önemli ölçüde azalma görülüyor.

Etkisi uzun süre hissediliyor

Transmed Tıp Merkezi Medikal Direktörü ve Kurucusu Dr. Melike Külahçı, Hair SPA’yı şöyle anlatıyor: “Saçların tam anlamıyla sağlığına kavuşması için profesyonel bir bakım olarak dikkatleri çeken Hair SPA, iki aşamadan oluşuyor. Birinci aşamada saçlı derinin gözenekleri ozon terapisi ile açılıyor. Daha sonra saç kökü üzerindeki yağ, kir ve artıklardan kurtulan kişinin saçlı derisine özel hazırlanan solüsyonlarla masaj yapılıyor. Bir sonraki adımda Diode lazer ile saç köklerine lazer ışını verilerek hazırlanan karışımın cilt tarafından emilmesi sağlanıyor. Kir ve boya gibi kalıntıların giderilmesi sağlanarak saçlı derinin nefes almasına yardımcı olan Hair SPA’nın etkisi saçlarda uzun bir süre hissediliyor.”

Henüz yorum yapılmamış.

Lütfen yorum yapın. Yorumlarınız bizim için değerli.

Your email address will not be published. Required fields are marked *