IceGraft Yöntemi İle Saç Kökleri Daha Güçlü, Sonuçlar Daha Verimli!

Saç ekimi öncesinde uygulanan IceGraft yöntemine göre başınızdan alınan graft, canlılığını arttırıcı bir solüsyon içerisinde bekletildikten sonra soğutma işlemi uygulanıyor. Tekniğin uygulandığı graftlerde doku kalitesi artığı için, saç ekimi işlemi de daha başarılı gerçekleşiyor.
IceGraft Nedir?
IceGraft solüsyonu tıbbın birçok yerinde kullanılan hücre, doku ve organların vucüt dışında da herhangi bir kayıp olmadan yaşamasını sağlayan bir karışımdır. Saç ekiminde verici alandan alınan graftlerin, ekimden önce bu solüsyonda bekletilmesi ile graflerin hücre ve doku kaybını önlenmektedir.
IceGraft, sağlıklı hücrelere saldıran serbest radikalleri temizler, pH değerini düzenler, geçişim desteği verir ve düçük derecede hücre içi iyon yoğunluğunun dengesini koruyan maddeler barındırır.
Solüsyon iki kuvvetli antioksidan, glütasyon ve sentetik vitamin E benzeri madde içerir. Optimize edilmiş bu karışım ile moleküler hücreler soğutma ve ısıtma işlemine olumlu cevap vererek, nakil yapılacak graftlerin canlılığını korur. Saç köklerine serumsuz ve proteinsiz hipoalerjenik bir özellik kazandırır.
Isı Derecesi Nedir?
Maximum sonucu alabilmek için solüsyonun tutulduğu ısının sabit bir derecede tutulması oldukça önemlidir. Bu derecenin tutturulması için solüsyon Transmed Klinik tarafından dijital bir derece ile ölçülerek ısı standardı yakalanır.

Sonuç Çok Daha Verimli ve Gür!

Tıbbın diğer dallarında da kullanılan bu yöntemin saç ekimi dalında da kullanılması sonuçları ikiye katlamakta. Kişinin başından alınan graftler antioksidan, glütasyon ve vitamin E içeren solüsyona yatırılıp bekletildikten hemen sonra soğutma işlemi uygulanıyor. İşlemden sonra açılan kanallara yerleştirilen saç kökleri daha güçlü ve verimli bir şekilde çıkıyor. Bu devrimsel yöntem ile hastalarımızın memnuniyet oranı artıyor.

Henüz yorum yapılmamış.

Lütfen yorum yapın. Yorumlarınız bizim için değerli.

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind markiert *