Saç Ekiminde Devrim: “Taze Hücre”

Gün geçtikçe çevremizde kendisine saç ekimi ve saç bakımı yaptıran insanların sayısı artıyor. Saç, kişinin görüntüsünü ve güzelliğini doğrudan etkileyen çok önemli bir unsur olarak geçmişte de bugün de büyük önem taşıyor.

Kendi yakın çevremiz ve kendimizle ilgili bu kararı verirken bir Doktor olarak saç ekiminde en önemli iki kriterin doğallık ve sıklık olduğunu özellikle belirtmek isterim. Saç ekimi, mutlaka bir Doktor katılımıyla gerçekleştirilmesi gereken son derece komplike bir işlemdir.

Biz Transmed ailesi olarak, uzun yıllara dayanan deneyim ve bilgi birikimimiz ile saç ekiminde devrim yaratacak nitelikte bir tedavi yöntemi geliştirdik.  Bu yeni yöntemde saç ekilecek bölge taze hücre ile yenilenip saç ekim işleminin daha başarılı olması ve saçların daha gür uzaması sağlanıyor. Saç ekimi öncesinde uyguladığımız bu yeni yöntemde, karın bölgesinden minik bir doku örneği alıyoruz. Alınan örnek özel bir işleme tabi tutularak kök hücreden daha zengin bir hale getiriliyor. Zengin hücre içeren bu bileşik, saçın zayıf olduğu bölgeye uygulanıyor. Taze hücrenin uygulandığı bölgenin doku kalitesi artığı için, saç ekimi işlemi de daha başarılı gerçekleşiyor. Saç ekiminden sonra uzayan saçlar daha hacimli ve gür oluyor.

Sonuç çok daha gür ve sağlıklı!

Şunu söyleyebilirim ki Taze Hücre Tedavisi, saç dökülme problemini uzun süre yaşamış, saçsız deri alanı geniş ve dokusu incelmiş kişilere tavsiye edilen bir yöntemdir. Tedaviden sonra deri bağ dokusu anlamında zengin hale gelir. Saçsız deri saç köklerini daha rahat kabul eder. Bu yöntem sonrası kişinin alacağı sonuç, bilinen saç nakil işlemlerine göre daha gür ve sağlıklı olur. Operasyon öncesi uygulanan bu devrimsel yöntem ince tüyleri bile canlandırarak hastalarımızın memnuniyet oranını artırıyor.

Henüz yorum yapılmamış.

Lütfen yorum yapın. Yorumlarınız bizim için değerli.

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind markiert *